Buty adidas zx flux opinie i komentarze.

#2019-02-13 22:09:06 

telefomaniaczka

Użytkownik

heej, czy warto kupić ten model adidasa? Zastanawiam się, bo teraz jednak jest naprawdę spory wybór na rynku… Może lepiej zainwestować w coś lepszego? Albo w ogóle w inną markę? Czy Adidas faktycznie trzyma się dobrej jakości? Zapraszam do dyskusji!
#2019-02-13 23:49:22 

Agaa1995

Użytkownik

w sumie jeszcze jakiś czas temu z dystansem brałam tego Adidasa. Zawsze jest bardzo popularny, bardzo reklamowany, zastanawiałam się o co tyle hałasu. Przecież to tylko buty, nie? a ludzie ekscytują się co najmniej jakby wynaleźli lek na raka. Ale potem zaczęłam biegać… I potrzebowałam lepszych butów. No i to jest to. Jednak naprawdę czuć różnicę.
#2019-02-14 00:14:05 

Petronus

Użytkownik

lek na raka to może nie jest, ale zauważyłem, że sporo ludzi dzięki tym reklamom interesuje się uprawianiem sportu. Bo to jest po prostu modna sprawa! Więc chyba dobrze. Ruch to zdrowie.;)
#2019-02-14 03:08:11 

Bałałajka

Użytkownik

dokładnie tak jest, zgadzam się z wami. Ja mam ten model butów: https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-zx-flux-2/ i nie widzę się, że tak popularny jest ten adidas zx flux opinie są w pełni zasłużone. Podeszwa z pianki EVA zapewnia naprawdę lepszy komfort uprawiania sportu. No i te buty po prostu genialnie wyglądają na stopach. Mimo kolejnych kilometrów, ciągle mają to coś.;)
#2019-02-14 03:45:43 

telefomaniaczka

Użytkownik

super, widzę, że może jednak warto zainwestować! A polecicie jakiś sklep, gdzie opłaca się je kupić? Chodzi mi o to, żeby było tanio, ale też żeby sprzedawali oryginały… w Internecie pewnie nie brakuje podróbek.
#2019-02-14 06:24:51 

Agaa1995

Użytkownik

ja swoje kupowałam tutaj: https://ctxsport.com/sklep/adidas/ To na pewno oryginalny Adidas sklep online ma tabelę rozmiarów, także bez problemu wybierzesz sobie ten odpowiedni. Musisz tylko na spokojnie zmierzyć stopę. Ten model, który chcesz, bardzo fajnie dopasowuje się do stopy i jest spory wybór. Ja mam rozmiar 38 2/3. :)
#2019-02-14 07:19:50 

telefomaniaczka

Użytkownik

ooo, dzięki bardzo. Mi chyba wychodzi 39 1/3. A jeśli źle wymierzę to co wtedy?
#2019-02-14 08:05:11 

Bałałajka

Użytkownik

W sklepie CTX SPORT jest możliwość zwrotu albo wymiany. Na ich stronie internetowej możesz poczytać sobie więcej na ten temat. Mój brat raz wymieniał rozmiar i nie było żadnego problemu. Ale on to z gapiostwa kliknął dwa rozmiary mniej, niż chciał, od razu wyczuł, że coś źle.;p
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015