Ktoś zna farmix?

#2017-12-08 02:21:48 

Malami

Użytkownik

tak jak napisałem w temacie, może ktoś z was zna farmix? Koleżanka mi ostatnio poleciła na suchą skórę, podobno kupuje to w aptece. Warto brać czy rozejrzeć się jeszcze za czymś innym?
#2017-12-08 03:34:56 

telefomaniaczka

Użytkownik

chodzi o ten krem z filtrem i witaminami, ten stąd https://www.aptekamini.pl/farmix-krem-wiesiolkowy-z-witamina-e-i-filtrem-uv12-50ml.html ? ja bardzo lubię ten farmix szczególnie zimą, bo pomaga na różne problemy skórne i podrażnienia. Wiadomo jak to jest z tym sztucznym ogrzewaniem, słońcem na mrozie i tak dalej. A ty jaki masz problem z cerą w sumie?
#2017-12-08 05:45:31 

Bałałajka

Użytkownik

mam taką teorię, że wszystko, co z wiesiołka, jest dobre.:D więc krem również. Nie używałam tego kremu, o którym piszecie, ale zawsze zwracam uwagę na składy i myślę, że ten skład jest naprawdę dobry. Poza tym w Aptece Mini zawsze znajdę coś dobrego dla swojej cery i dlatego jestem przychylnie nastawiona.;)
#2017-12-08 08:41:50 

Malami

Użytkownik

no właśnie mam suchą i podrażnioną skórę, wygląda na zmęczoną… niby można to zawsze ukryć makijażem, ale mam wrażenie, że efekt jest bardzo mętny i jednak lepiej coś zadziałać u źródła. Macie może jakieś dobre sposoby na ładną cerę?;)
#2017-12-08 09:59:17 

Mia

Użytkownik

zdecydowanie samo krycie makijażem to kiepski pomysł, jeszcze może nawet pogorszyć stan cery.;) musisz przede wszystkim odżywić, nawilżyć buzię. Rzeczywiście wiesiołek, witamina e i dobry filtr uv mogą się sprawdzić. Ale poza tym zadbaj koniecznie o staranny demakijaż, nigdy nie chodź spać z zanieczyszczeniami na skórze. Dobry płyn micelarny albo mleczko, kąpiel, jakiś tonik, dopiero potem po wyschnięciu kremik i spać. To sprawdzona recepta.:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015