Szukam internetowego sklepu medycznego z normalnymi cenami.

#2017-08-28 04:17:21 

montek1223

Użytkownik

Hej wszystkim. Miałem ostatnio wypadek i przez to mam duże problemy z barkiem. Muszę zakupić sobie jakiś stabilizator i chciał bym znaleźć coś porządnego. Niestety wiem że ceny takiego sprzętu są dość wysokie. Znacie jakiś sklep gdzie ceny są normalne?
#2017-08-28 06:23:51 

Adam1992

Użytkownik

Zależy jakiego stabilizatora szukasz. Czy mówisz o czymś profesjonalnym czy raczej o zwykłym ściągaczu który tylko usztywni bark. Możesz sobie zobaczyć ofertę na stronie internetowej ortomedyczny.pl. Ewentualnie portale aukcyjne, tam jest sporo tego typu rzeczy.
#2017-08-28 08:13:13 

Bosonoga

Użytkownik

Na stronie https://www.ortomedyczny.pl/ masz różnego rodzaju stabilizatory. Jest to internetowy sklep medyczny z dużą ilością asortymentu. Osobiście polecam pełny stabilizator. Co prawda mocno unieruchamia rękę ale mimo to daje dużo lepsze efekty w leczeniu.
#2017-08-28 09:07:45 

Bałałajka

Użytkownik

Dobrze było by mieć dwa stabilizatory. Jeden właśnie taki pełny i sztywny do noszenia w domu kiedy ręka nie jest do niczego potrzebna, drugi taki prosty, uciskowy który będziesz np. nosił do pracy. Wtedy cały czas ten bark jest wspomagany i nie powinno być większego problemu z bólem.
#2017-08-28 10:31:11 

montek1223

Użytkownik

Lekarz zalecił mi żebym kupił sobie stabilizator i nie przemęczał barku. Nie powiedział mi dokładnie jaki ma to być sprzęt ale na całe szczęście w mojej pracy nie mam takie wysiłku który by mi mocno przeszkadzał. Mimo wszystko nie chciał bym mieć później jakiś problemów.
#2017-08-28 11:10:38 

Krzysztofibisz

Użytkownik

Jak interesował mnie chodzik trójkołowy to patrzyłem za nim właśnie na stronie internetowej https://www.ortomedyczny.pl/balkoniki-rehabilitacyjne-i-chodziki-c-7_12.html. W ofercie sklepu są też różnego rodzaju stabilizatory więc może tam coś znajdziesz. Co do ceny to w sumie wszystko zależy od tego co wybierzesz.
#2017-08-28 13:13:08 

czerwoneslonce

Użytkownik

Swojego czasu stosowałam bandaż elastyczny tylko jest to o tyle problem że traci się na to dużo czasu żeby go dobrze zawinąć. To jest dobre jak masz jakiś jednorazowy problem ale jak masz uszkodzony bark i musisz cały czas chodzić w stabilizatorze to może być słaby pomysł.
#2017-08-28 13:29:44 

Masterius

Użytkownik

Poszukasz w internecie. Jest cała masa stron z tego typu rzeczami. Sam widzisz że już ci tutaj podali nawet stronę gdzie znajdziesz sprzęt do rehabilitacji. Ewentualnie jeżeli możesz to jakieś ćwiczenia wzmacniające.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015