Jak cenowo wypada zdrowy catering w Katowicach i kto go dostarcza?

#2017-08-28 05:14:26 

Bałałajka

Użytkownik

Mam po dziurki w nosie śmieciowego jedzenia. W kuchni sobie nie radzę więc chcę jeść posiłki z cateringu. Tylko takiego gdzie mogę być spokojna o jakość produktów i ich wpływ na mój portfel. Jakieś pomysły?
#2017-08-28 07:30:34 

maniakneta

Użytkownik

Do głowy przychodzi w tym momencie ta opcja: https://www.smacznapaczka.pl/. Naprawdę dobrze wypadają na tle konkurencji. Jedzonko smaczne, porcje akurat takie żeby się najeść bez wpychania w siebie. Można sobie dobrać dietkę w zależności od preferencji smakowych ale też alergii (laktoza, gluten te sprawy). Gdybym miał polecić zdrowy catering Katowice raczej nic lepszego nie mają.
#2017-08-28 08:46:22 

Asymetryczny

Użytkownik

Gdzieś o tej firmie słyszałem – i kojarzy mi się że były to bardzo pozytywne opinie. Lubię kulinarne ciekawostki więc może sam się kiedyś skuszę.
#2017-08-28 09:07:49 

Złotowłosa

Użytkownik

Ogólnym problemem ludzi jest to że kiepsko się odżywiają. Polska nie stanowi wyjątku choć my akurat mając tak rozwinięte ekologiczne rolnictwo powinniśmy spożywać zupełnie inne rzeczy.
#2017-08-28 10:11:50 

Krzysztofibisz

Użytkownik

Tylko jeszcze cena tej żywności... Akurat z opinii w necie wynika że ta firma ma jedzenie niedrogie. Jednak wiemy że nie zawsze tak jest i gdzie indziej trzeba sporo zapłacić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015