Szukam w Poznaniu przedszkola prywatnego. Znacie jakieś sprawdzone?

#2017-08-23 22:51:16 

telefomaniaczka

Użytkownik

Hej wszystkim. Przeprowadziłam się do miasta jak w temacie i szukam tutaj jakiegoś prywatnego przedszkola dla mojego synka. Zależy mi na dobrej atmosferze, zdrowym odżywianiu i fajnej kadrze. Znacie może takie przedszkole?
#2017-08-24 01:08:03 

Agaa1995

Użytkownik

W Poznaniu jest dużo dobrych i prywatnych przedszkoli ale sama zapisałam dziecko do tego ze strony http://latawce-dmuchawce.pl/kontakt/. Jest to chyba jedno z lepszych w Poznaniu przedszkoli prywatnych. Jedzenie dopasowane do potrzeb dziecka, fajny rozkład dnia i do tego dużo ciekawych metod nauczania. Wszystko znajdziesz na stronie ;)
#2017-08-24 03:33:06 

Krzysztofibisz

Użytkownik

Również polecam stronę latawce-dmuchawce.pl. Moja znajoma zapisała tam dzieci i bardzo sobie chwali. Mają dobre metody, jedzenie na najwyższym poziomie i do tego codzienne owoce, jeżeli chodzi o przedszkolanki to bardzo miłe panie z dobrym podejściem do dzieci.
#2017-08-24 04:50:45 

Złotowłosa

Użytkownik

W jakim rejonie szukasz tego przedszkola? Sama kiedyś patrzyłam na opinie ludzi w internecie tylko problem jest taki że dojeżdżanie na drugi koniec miasta codziennie to troche problematyczne.
#2017-08-24 06:57:03 

telefomaniaczka

Użytkownik

Mieszkam na naramowicach więc ten rejon by mi odpowiadał. Oczywiście głównie interesuje mnie dobro dziecka więc jeżeli będzie trzeba kawałek podjechać to nie będzie problemu. A ta strona o której pisała koleżanka wyżej, jak to cenowo wygląda?
#2017-08-24 07:45:51 

Masterius

Użytkownik

Jest to faktycznie chyba najlepsze przedszkole w Poznaniu cennik znajdziesz u nich na stronie a dokładnie na http://latawce-dmuchawce.pl/cennik/. Jak ktoś wie więcej na temat metody montessori to jest to jedna z metod nauczania właśnie u nich. Polecam!
#2017-08-24 08:08:52 

Mia

Użytkownik

Czytałam o tej metodzie i nawet chyba jest przedszkole które się tak nazywa :) Nie tylko wspomaga to dobre cechy u dziecka ale daje możliwość realizowania się. Dzieci są bardziej kreatywne i logicznie myślą. Jest kilka artykułów w sieci na ten temat.
#2017-08-24 10:34:22 

Adam1992

Użytkownik

Jest wiele metod nauczania i fajnie jak przedszkola praktykują kilka z nich. Wydaje się że dzieci w tym wieku myślą tylko o zabawie itp. ale to nie prawda. Przez zabawę naprawdę wiele można nauczyć co później da profity w przyszłości ;) Jeżeli chodzi o to przedszkole o którym głównie tutaj mowa to moje dziecko tam chodzi i naprawdę dobrze się rozwija.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015