Pomocy!!!! Jak sprawdzić czy mąż mnie zdradza???

#2017-06-06 02:47:54 

Mia

Użytkownik

Pomocy! od jakiegoś czasu wydaje mi się, że mój mąż mnie okłamuje!! Nie mam na to żadnych dowodow i moja rodzina mowi ze zwariowałam!!! No ale ja po prostu czuje ze cos jes nie tak!
#2017-06-06 03:37:59 

Złotowłosa

Użytkownik

Nie daj sobie wmówić, że zwariowałaś. Jeśli czujesz, że cośjest nie tak, to prawdopodobnie tak jest. Musisz to sprawdzić. Ja jak chciałam się dowiedzieć, w jaki sposób sprawdzić czy mąż mnie zdradza to szukałam różnych artykułów w necie i pamiętam, że czytałam m.in. ten http://detektywrudnicki.pl/pl/jak-sprawdzic-czy-maz-mnie-zdradza/. My kobiety często wyłapujemy takie zmiany zachowania intuicyjnie i nawet jeśli nie umiemy ich opisać, po prostu wiemy że coś jest nie tak. Mi ta lista pozwoliła nazwać konkretne zachowania jakie zmieniły się u mojego męża (np. większe wydatki, częściej mnie krytykowal, znalazłam prezerwatywy u niego w kieszeni mimo ze ich nieuzywamy) Dzięki temu mogłam zacząć działać zamiast dalej zastanawiać się czy to ja zwariowałam czy nie
#2017-06-06 04:28:52 

Bosonoga

Użytkownik

ach ci faceci… jakas plaga zdrad ostatnio!
#2017-06-06 07:13:11 

Złotowłosa

Użytkownik

No niestety… Zdrady to część życia. Najważniejsze to ufać swoim przeczuciom i się nie załamywać!
#2017-06-06 07:24:33 

Mia

Użytkownik

Bardzo dziękuje za odpowiedzi! Faktycznie jak przejrzałam te liste to sporo tych zachowan i zmian się ostatnio pojawiło. Troche mnie to podłamało, bo ta zdrada to może jednak nie jest tylko moja wyboraznia. Ale z drugiej strony czuje trochę ulge, ze jednak nie zwariowałam i jego zachowania wskazują na to, ze cos jest nie tak, a nie tylko moje domysły i intuicja
#2017-06-06 10:08:22 

Złotowłosa

Użytkownik

U mnie ta lista i określenie konkretnych zachowań które są na niej i które zobaczyłąm u męża też były trochę takim momentem przełomowym. Bo zebrałam się w sobie żeby cos zrobić – zatrudniłam detektywa który po jakims czasie dal mi pelny raport na temat zdrady meza. Wiem, że to boli bo sama przez to przechodziłam. Ale teraz z perspektywy czasu mogę ci powiedzieć, ze to była jedna najlepszych decyzji jaka podjelam. Nie ma nic gorszego niż bycie oszukiwaną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015