Komu warto zlecić prace wysokościowe na Śląsku?

#2017-04-27 21:04:37 

Adam1992

Użytkownik

Czy znacie jakąś profesjonalną firmę która za nieduże pieniądze podejmie się prac wysokościowych zwiazanych z montażem konstrukcji? Zalezy mi na kimś sprawdzonym bo chce zebybylo to zrobione dobrze i solidnie. Licze na waszą pomoc.
#2017-04-27 22:10:03 

Agaa1995

Użytkownik

Co dokładnie chcesz zrobić bo może alpiniści wcale nie będą potrzebni. Tak szczerze to nie słyszałam żeby zajmowali się montażem konstrukcji, bo to chyba dźwig opuszcza elementy a normalni robotnicy je spawają czy przykręcają na śruby.
#2017-04-28 01:03:12 

montek1223

Użytkownik

To co piszesz to też prace wysokościowe śląskie ma doświadczona ekipę w tych sprawach: http://at-24.pl/prace-wysokosciowe-slask/ . Co do tego co jest a co nie jest pracą wysokościową to ogólnie wszystkie prace odbywające się na pewnych wysokościach wymagające zabezpieczeń wymagają alpinistów. Nawet przykręcanie śrub czy spawanie o którym wspomina kolezanka. Jeśli czegoś jeszcze Ci trzeba to pytaj.
#2017-04-28 02:37:47 

Adam1992

Użytkownik

Fajnie że rzuciłeś nieco światła na tę sprawę bo tez sie zastanawiałem do czego ich wynajmować a do czego wystarczą zwykli robotnicy. Dzięki za odpowiedz, miło że chciało ci się pomóc :)
#2017-04-28 05:02:11 

Krzysztofibisz

Użytkownik

Podpisuję się pod opinią kolegi bo AT Prace Wysokościowe ma doświadczoną i pewną ekipę która radzi sobie z bardzo trudnymi zleceniami. Nie ważne czy chodzi o piaskowanie kominow czy montaż membrany dachowej można na nich polegać bo mało kto zrobi to tak profesjonalnie a juz na pewno nie w takiej cenie. Osobiście cenię sobie terminowość w wykonywaniu zleceń, a także bezpieczeństwo. Nikt przecież nie chciałby żeby jego zakład stał sie miejscem tragedii..
#2017-04-28 06:55:43 

Adam1992

Użytkownik

O takich rzeczach nawet nie mówimy, dlatego szukam powaznej firmy. Ale chyba wypadki neizdarzajasieczesto? Wiem ze praca jest niebezpieczna ale mimo wszystko są zabepzieczenia i doświadczenie prawda?
#2017-04-28 09:20:31 

Krzysztofibisz

Użytkownik

Praca na wysokościach jest niebezpieczna bo trzeba mieć oczy dookoła głowy ale wypadków jest na szczescie o wiele mniej nizkiedys. Rzadko sie teraz w ogóle słyszy zeby cos poszlo nie tak, duza w tym zasluga techniki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015