Potrzebuję pomocy w kwestii zatrucia dopalaczami – jak rozpoznać, że to właśnie to??

#2017-04-20 10:37:17 

Stachuwiertara

Użytkownik

Jak rozpoznać zatrucie dopalaczami? Skąd mam wiedzieć, że to właśnie to a nie jakieś inne objawy, grypa zwykła albo coś? Proszę o pomoc i wskazówki.
#2017-04-20 11:09:44 

Agaa1995

Użytkownik

Przede wszystkim musisz wiedzieć czy w ogóle masz podstawy do podejrzewania, że mogło dojść do zatrucia dopalaczami.
#2017-04-20 12:02:45 

Stachuwiertara

Użytkownik

No niestety jakieś tam podstawy mam. Pewien nie jestem, ale niestety mam coraz większe podejrzenia, że moja córka ma styczność z tym świństwem… Nie wiem co robić, jak reagować, bo nic nie chce powiedzieć, a wolałbym być przygotowany na taką sytuację, żeby odpowiednio szybko jej udzielić pomocy
#2017-04-20 13:53:52 

Petronus

Użytkownik

Po pierwsze, jeśli chodzi o objawy zatrucia to poczytaj sobie o nich tutaj: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/zatrucie-dopalaczami/. To lista opracowana przez specjalistów z porządnej kliniki uzależnień i się sprawdza, choć oczywiście nie jest to wszystko łatwe, bo dopalacze mają zmienny skład chemiczny i są trudne do określenia. A po drugie jak masz takie podejrzenia to nie czekaj na dramatyczne wydarzenia i czym prędzej zabierz córkę do specjalisty, do tej kliniki na przykład, ją mogę polecić, bo wiem na pewno, że Ci pomogą tak jak pomogli nam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015