Poszukiwania usług związanych z fotografią ślubną w Łodzi – prośba o porady?

#2017-04-17 23:01:15 

Athena

Użytkownik

Czy znajdę tutaj jakieś osoby, które mają za sobą problemy związane ze znalezieniem fotografa na ślub oraz wesele? Szukam jakichś porad w jaki sposób poszukiwać tego rodzaju usług bo nie wiem jak się za to zabrać. Zdjęcia ze ślubu to jedno, ale strasznie zależy mi na znalezienie fotografa, który wykona bardzo naturalną sesję plenerową. Koleżanka ma taki piękny album, cudownie zrobione zdjęcia, ale niestety fotograf nie chce podjechać do Łodzi, on działa na wybrzeżu niestety. Pomóżcie proszę.
#2017-04-18 01:09:10 

Bałałajka

Użytkownik

Nie pozostaje Ci chyba nic innego jak kierować się opiniami. Nie patrz na ceny, poszukaj opinii albo pośród znajomych popytaj, może ktoś z pracy chociażby brał ślub niedawno.
#2017-04-18 01:37:50 

Athena

Użytkownik

Niestety za bardzo nie ma kogo, pośród znajomych jestem jedną z pierwszych, która podjęła się takiego kroku, przecieram szlaki w swoim gronie.
#2017-04-18 01:54:05 

Asymetryczny

Użytkownik

Na stronie profesjonalnego fotografa przede wszystkim znajdziesz bogate portfolio, a więc wykonane wcześniej zdjęcia. One wiele Ci powiedzą o jakości usług, takie moje zdanie przynajmniej. Do tego jak wyżej, postaraj się wyszukać jakieś opinie o danych usługach. Na pewno będzie łatwiej dokonać wyboru. Firma Fotograf Maciaszczyk jest naprawdę profesjonalna w tej kwestii, jest właśnie z Łodzi. Świetne albumy robią, naturalne, żywe, wesołe…po prostu pięknie się na to patrzy później ;)
#2017-04-18 03:09:42 

Athena

Użytkownik

Ostatnio widziałam właśnie ich ofertę i bardzo się nad tym zastanawiałam. Szczególnie ciekawie wygląda to wykonanie reportażu, zdjęcia robione są właściwie przy każdej ważniejszej sytuacji związanej z dniem ślubu i wesela. Korzystał ktoś jeszcze z tych usług?
#2017-04-18 04:04:02 

ConanBarbarian

Użytkownik

Ja też zdecydowanie polecam tę firmę http://www.maciaszczyk.info/. Fotograf ewidentnie ma do tego rękę i prawdziwą pasje. Uważam, że nawet najlepsza wiedza nie daje tyle co pasja do tego co się robi, bo wtedy ta wysoka jakość przychodzi naturalnie, człowiek nie musi się zastanawiać nad tym co robi. Robią piękną fotografię ślubną w Łodzi, która nie jest do tego droga. Dostajesz elegancki album, fotki na ozdobnym pendrivie, a do tego w cenie masz galerię online na rok.
#2017-04-18 06:41:02 

Athena

Użytkownik

No właśnie, po co ta galeria? Zastanawiałam się nad tym ostatnio…
#2017-04-18 09:05:25 

ConanBarbarian

Użytkownik

Na przykład masz znajomych gdzieś w Szczecinie, którym chcesz pokazać zdjęcia ze ślubu. Normalnie musiałabyś wybrać kilka i wysyłać wieloma załącznikami w mailu, mocno niewygodne. Tak zdjęcia są już w galerii, wszystkie, podsyłasz tylko adres i znajomi mogą sobie oglądać. Bardzo wygodne i w cenie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015