Szukam dla córki lekarza psychiatry Warszawa to miejsce mojego zamieszkania, gdzie się powinnam zgłosić?

#2017-04-05 03:52:04 

Mia

Użytkownik

Witam podejrzewam u córki anoreksje, miała ona problemy z nadwagą, ale teraz chudnie w oczach, próbowałam z nia rozmawiac ale mowi, ze to skutek diety i chodzenia na siłownie, szukać lekarza psychiatry w Warszawie, gdzie mieszkam czy zaufać corce.
#2017-04-05 04:37:46 

Złotowłosa

Użytkownik

Szukać szukać i to jak najszybciej, tutaj potrzebna jest fachowa i wielotorowa pomoc lekarza psychiatry, potrzebny tez będzie dietetyk i później psychoterapeuta, leczenie zaburzeń odżywiania jest trudne i trwa wiele miesięcy a nawet lat.
#2017-04-05 05:38:29 

Stachuwiertara

Użytkownik

Nie straszcie kobiety przeciez dziewczyny uwielbiają dbac o linie, może faktycznie dziewczyna wzięła sie za siebie, a wy tu zaraz anoreksje wymyślacie, porozmawiaj szczerze z corka.
#2017-04-05 07:09:17 

Bosonoga

Użytkownik

Niestety, osoby z zaburzeniami odzywiania nie chca rozmawiac i wogóle nie przyjmują do wiadomości, ze są chore, są szczęśliwe ze chudna i tylko to sie liczy, wiem bo sama tego doświadczyłam, pomoc psychoterapeuty z Warszawy czy innego miasta jest niezbędna.
#2017-04-05 07:20:49 

Mia

Użytkownik

Ale gdzie sie udać jak córka nie chce iść do lekarza co sama mam iść szukać pomocy?
#2017-04-05 09:28:11 

montek1223

Użytkownik

Nie mozesz teraz odpuścić bo stracisz córkę, a i Tobie i córce potrzebny jest lekarz psychiatra Warszawa to miasto, gdzie znajduje się swietna poradnia, gdzie w komfortowych warunkach leczy sie właśnie takie zaburzenia odżywiania, ale też depresje i nerwice, na http://psychiatrzy.pl/ znajdziesz kompleksową ofertę, godziny przyjęć oraz mapke dojazdu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015