Pilnie potrzebny jest nam konsultant ślubny! Kogo polecicie?

#2017-04-04 22:56:00 

Athena

Użytkownik

Witam! Szukam pilnie konsultanta ślubnego, który pomoże nam w organizacji ślubu. Możecie nam kogoś polecić?? Bardzo zależy nam na kimś profesjonalnym, kto zna branżę slubną, ma jakieś sprawdzone kontakty i wie dokładnie czym należy się zająć po kolei… Tak więc jeśli macie jakieś sprawdzone osoby zajmujące się takimi usługami to bardzo prosimy o pomoc i polecenie!
#2017-04-05 01:08:21 

Bałałajka

Użytkownik

Konsultant ślubny, kto to słyszał… Ja brałam slub pól roku temu i wszystko sama z mamą organizowałam, od a do z, to może mamę polecę? Ona zawodowo się nie zajmuje, ale ślub miałam piękny i nie musiałam wydawać pieniędzy na jakieś dziwne wymysły…
#2017-04-05 03:46:25 

Athena

Użytkownik

Gratuluję w takim razie pani bardzo, że z mamą się udało jej wszystko zorganizować. My jednak postawimy na profesjonalistów, którzy zajmują się tym zawodowo.
#2017-04-05 04:37:40 

Petronus

Użytkownik

I bardzo dobrze, że szukacie profesjonalisty porządnego, który wam z organizacją pomoże. Konsultant ślubny to naprawdę super sprawa i ja osobiście uważam, że bardzo przydatna osoba przy organizowaniu ślubu. My znaleźliśmy naszego w tej agencji: http://inspiro-wedding.pl/ i możemy Wam szczerze polecić ich usługi. Działają w branży ślubnej już jakiś czas i mają doświadczenie w organizacji wesel.
#2017-04-05 05:27:14 

Athena

Użytkownik

Dziękujemy bardzo! I właśnie o to chodziło, o sprawdzone polecenia, a nie ocenianie i osądzanie czy warto czy nie…
#2017-04-05 07:54:06 

Petronus

Użytkownik

Nie ma za co, udanego wesela i szczęścia życzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015