Figurki Littlest Pet Shop dla 6-letniej dziewczynki – dobry pomysł?

#2017-03-17 04:44:52 

Stachuwiertara

Użytkownik

Cześć! Takie pytanko mam. Wracam z dalekiego rejsu, dawno nie widziałem dziecka i chciałem kupić jej jakąś fajną zabawkę. Żona mi pisała w mailu, że podobno jakieś Littlest Pet Shop mała teraz ogląda na internecie. W związku z tym zastanawiam się, czy to fajne zabawki byłyby dla niej?
#2017-03-17 06:02:41 

Mia

Użytkownik

Takie figurki? Żeby mogła każdej głos np. podkłądać? Jak dla mnie nie ma lepszego prezentu dla dziewczynki zafascynowanej pewnym światem :)
#2017-03-17 06:34:53 

Złotowłosa

Użytkownik

Zgadzam się z moją przedmówczynią. Moja córka też lubi tę serię, bardzo często je ogląda i bawi się w trakcie tymi laleczkami. Nie wiem, czy na pewno wiesz, z czym to się je. Zobacz sobie figurki Littlest Pet Shop na stornie internetowej http://www.ebambini.pl/Figurki-c1510, to będziesz wiedział mniej więcej o co chodzi w ogóle.
#2017-03-17 09:27:53 

Stachuwiertara

Użytkownik

A widzisz, wcześniej właśnie tych zabawek nie widziałem na oczy. No powiedzmy, że może rzeczywiście małej się mogą spodobać. Są zwierzątka widzę, wszystko, co dzieci w tym wieku lubią. A powiedz mi, co to jest za sklep?
#2017-03-17 10:22:35 

Złotowłosa

Użytkownik

Co mogę powiedzieć o Ebambini.pl Sklep internetowy, który ma doskonałą kolekcję oryginalnych zabawek, w naprawdę bardzo dobrych cenach. Dostaniesz tu nie tylko te figurki Littlest Pet Shop, ale eż i My Little Pony i wiele innych zabawek. Generalnie, jak masz dziecko, to powinieneś znać ten adres ;)
#2017-03-17 10:50:54 

Stachuwiertara

Użytkownik

Ano już znam i właśnie sobie oglądam. Dzięki serdeczne za namiary. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015