Czy znajdę zajęcia z jogi w Warszawie na Mokotowie?

#2017-03-16 00:31:12 

Mia

Użytkownik

Orientuje się ktoś?
#2017-03-16 02:25:39 

Stachuwiertara

Użytkownik

No i po co ci to? Przecież przy tym się nawet nie zmęczysz, na pewno nie da ci to wiele jeśli chodzi o rzeźbę mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej, nie lepiej zdecydować się na coś bardziej sensownego, na przykład aerobik?
#2017-03-16 03:39:34 

Mia

Użytkownik

A kto powiedział że jak chcę rzeźbić mięśnie albo spalać tkankę tłuszczową? Chodzi mi o zupełnie inne efekty, ćwiczenia relaksujące, rozciagnięcie ciała a przede wszystkim joga to świetny sposób na relaks. Już dawno słyszałam o jej dobroczynnym wpływie na organizm a teraz sama chcę się o nim przekonać na własnej skórze. Najwygodniej byłoby mi gdybym nie musiała daleko dojeżdżać po mieście więc byłabym bardzo wdzieczna za polecenie studia jogi na Mokotowie
#2017-03-16 04:42:19 

Złotowłosa

Użytkownik

Niestety nie pomogę jeśli chodzi o Mokotów. Ale wydaje mi się, że jak tak ci na tym zależy to możesz nawet dalej dojeżdżać. Na pewno się opłaca, polecam, joga niesamowicie relaksuje, mnie nic innego tak nie odpręża
#2017-03-16 07:32:36 

Bosonoga

Użytkownik

Koleżanka ma rację, zwłaszcza jak wybierze się dobre studio :) Ja znam świetne studio jogi na warszawskim Mokotowie, to link http://www.ckit.pl/joga/. Bardzo polecam te zajęcia, są świetne i dużo dają nawet jeśli jest się kompletnie początkującym

#2017-03-16 10:13:58 

Mia

Użytkownik

No ja jestem kompletnie początkująca :) Więc na pewno na początku już mi dadzą ale w kość :) nie no, żartuję, spodziewam się świetnego relaksu i mam nadzieję że tak będzie. Dziękuję :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015