Zakładanie firmy w Anglii – warto?

#2017-02-27 04:17:19 

montek1223

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym założyć firmę w Anglii. Słyszałem, że to się całkiem nieźle opłaca no i postanowiłem, że zainteresuję się tematem. Może ktoś z was może mi coś opowiedzieć na ten temat i ogólnie coś polecić, poczytać o tym itp.? albo najkas firma może wiecie ogarnia taka rejestracje? Cokowliek, kazda informacja będzie dla mnie bardzo przydatna i zachęcam zebyscie mipomagali i doradzali cos ;) z góry dziekuje i serdecznie pozdrawiam!
#2017-02-27 06:51:11 

Agaa1995

Użytkownik

dobrze, że ten temat powstał bo ja też planuję otworzyć firmę i wsumie niekoniecznie w Polsce.. szczególnie, jak w innych krajach może to być znacznie bardziej opłacalne. No i w anglii jednak fajnie by było robić też interesy. Także podpinam się do tematu i może akurat ktoś tu taj będzie potrafił coś na temat się rozpisać?
#2017-02-27 07:12:54 

Adam1992

Użytkownik

Jak chcecie założyć firmę w Anglii to według mnie absolutną podstawą jest zapoznanie się z tą firmą i ogólnie tymi informacjami z tej strony internetowej: http://ltd-solutions.pl/rejestracja-spolek-zagranicznych/anglia/ ;) tam mają wszystko opisane związane z rejestracją i otwieraniem firmy w Anglii. Same najważniejsze informacje, co można zyskać, benefity, jakie koszty przez to uniknąć itp. ogólnie też warto porozmawiać z konsultatami z tej firmy, bo oni się wybitnie znają na rzeczy i potrafią doradzić. Według mnie idealna opcja dla kogoś kto planuje założyć firmę ;) wszystko na tacy rozpisane i podane :D
#2017-02-27 08:25:41 

Asymetryczny

Użytkownik

Mega fajna ta stronka i ogólnie pomysł żeby założyć firmę w Anglii strasznie mi się spodobał.. ogólnie mam tam wielu znajomych i w sumie często tam jeżdżę, po co zakładać firme stricte w Polsce jak można np. w Anglii i połączyć bonusy i benefity firmy zagranicznej? ;)
#2017-02-27 11:07:44 

Masterius

Użytkownik

Ja w ogóle nie widzę siebie jako osoby która miałaby założyć firmę.. sam proces jest dla mnie ciężki i w ogóle tyle formalności itp.. jakaś masakra! Ale z drugiej strony na tej stronce jest wszystko super opisane i nie wydaje się to tak straszne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015