Poszukuję solidnego ogrodzenia do hurtowni

#2017-01-31 17:02:35 

Krzysztofibisz

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie! Piszę do Was mianowicie w takiej sprawie, że mam hurtownię materiałów budowlanych – generalnie duży teren wypełniony po brzegi workami z cementem, dachówkami, płytkami etc. Część jest w strefie zabudowanej, ale też i dużo towarów trzymamy na zewnątrz. I właśnie tutaj pojawia się pewien problem. Już kilka razy się zdarzało, że niektóre towary „nieproszeni klienci” próbowali wynieść bez płacenia. Na szczęście mamy dobrą ochronę i monitoring, który to w miarę szybko wyłapywał. Chcąc jednak ułatwić trochę chłopakom pracę (bo niestety, sytuacje takie zdarzają sie dosyć często), to chcę jednak część tych towarów na podwórzu, szczególnie te przy bramie, odgrodzić, tak, by wejście do nich było od strony wejścia do zabudowanej strefy hurtowni. Nie wiem, czy mnie zrozumieliście, ale mam nadzieję, że tak :)
#2017-01-31 17:51:48 

Stachuwiertara

Użytkownik

To może prościej spróbuję, a Ty mi powiesz, czy dobrze – kradli Ci z dworu materiały, a Ty po prostu chcesz teraz pociągnąć aż do samego budynku ten płot?
#2017-01-31 20:43:13 

Krzysztofibisz

Użytkownik

No lepiej bym tego nie ujął… w sumie mogłem pomyśleć, by tak to napisać :D
#2017-01-31 22:13:55 

bramhous

Użytkownik

Nie no spoko, dobrze nakreśliłeś historię… To myślę, że prosta siatka da radę, tylko musisz ją odpowiednio usztywnić, wiadomo ;)
#2017-01-31 23:20:08 

Masterius

Użytkownik

A ja myślę, że zwykła siatka raczej nie ma tutaj racji bytu. W sumie to Ci się dziwię – masz hurtownię materiałów budowlanych, na pewno sam masz różne ogrodzenia. Postaw któreś z tych, które masz i po kłopocie :D
#2017-02-01 01:31:03 

Krzysztofibisz

Użytkownik

Murować raczej ogrodzenia nie mam zamiaru, takich siatkowych nie sprzedajemy :P Zresztą nie jestem aż tak nierozgarnięty, by zwracać się do Was o pomoc, gdybym nie przeanalizował każdej ewentualności. A przy okazji, dodam jeszcze, by to ogrodzenie względnie tanie było, więc jeśli znacie jakąś taką firmę, to bardzo proszę o polecenie ;)
#2017-02-01 03:46:07 

Athena

Użytkownik

Witaj kolego! My mieliśmy w ogrodniczym duży problem właśnie z takimi osobami, co wynosili sadzonki (były ustawione wzdłuż drogi do centrum sklepu). W końcu zwróciłam się do tej firmy http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/magazynowanie/. Jak widzisz, to jest ogrodzenie z siatki, ale nie ej elastycznej, tylko to są ogrodzenia panelowe, więc spawane kraty. Dobra sprawa, bo można i ogrodzić i mieć oko na wszystko ;)
#2017-02-01 06:43:31 

Krzysztofibisz

Użytkownik

A coś więcej o tej firmie, którą podałaś?
#2017-02-01 08:26:21 

Adam1992

Użytkownik

To może ja coś dorzucę :) Generalnie ta firma to spece od instalacji technicznych, najróżniejszych. Ja swojego czasu potrzebowałem dobrych rur aluminiowych do sprężonego powietrza i znalazłem je na stronie http://www.system-tech.com.pl/kategoria/rury-aluminiowe/. Są bardzo solidne, podwójnie wyizolowane. Jeśli więc te ogrodzenia są takiej samej jakości, to bierz w ciemno ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015