Co kupić fance górskich wypraw?

#2017-01-23 06:32:34 

montek1223

Użytkownik

chcę kupić jakiś podarek na urodziny żonie, która uwielbia górskie wyprawy. Myślę o czymś bardzo praktycznym, cos co właśnie przyda jej się w trakcie górskiego wypadu. Podpowiecie coś?
#2017-01-23 07:10:54 

Petronus

Użytkownik

kup jej najlepiej jakiś może wygodny ciuch, albo dobrej jakości buty. Użyteczne buty, z których na pewno będzie zadowolona znajdziesz w tym sklepie internetowym https://mounteverest.com.pl/ona/obuwie/buty-turystyczne-wysokie oprócz tego możesz dobrać, jakiś drobny gadżet. W górach jakieś latarki albo scyzorki też mają zastosowanie.
#2017-01-23 07:32:08 

Bosonoga

Użytkownik

a może cos bardziej kobiecego, na przykład oddychająca bielizna, czyli termoaktywne figi, koszulka i leginsy. Polecam też dobrać jakąś ładną i ciepłą chustę do kurtki, którą zwykle twoja żona zabiera w góry. Może do tego jakieś stylowe rękawice. Buty, zgadzam się z kolegą wyżej tez są prezentem, który będzie służył małżonce przez wiele kolejnych lat. Od razu kup też jakieś fajne skarpetki, wiele można dostać oryginalnych wzorów.
#2017-01-23 08:18:28 

Złotowłosa

Użytkownik

bardzo praktyczny może być plecak, z wieloma przegródkami i super lekki. Wiem z doświadczenia, że bielizny nie jest nigdy zbyt mało. To się zawsze zużywa często i potrzeba wielu kompletów. To samo podkoszulki na krótki rękaw. Jak twoja żona latem wyrusza w góry to można taki prezent jej sprawić. A może okulary przeciwsłoneczne i jakaś czapka albo kapelusz. Też fajna sprawa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015