Skuteczne pozbywanie się boczków – jak to zrobić?

#2017-01-16 04:48:39 

czerwoneslonce

Użytkownik

Chyba każda kobieta chce mieć idealną sylwetkę, prawda? Ja niestety takiej niemam :( Choć jem sałatki, słodkość się zdarzy z bardzo rzadka, a fastfoodów w ogóle nie ruszam. Co więc zrobić, żeby schudnąć i cieszyć się ładną figurą?
#2017-01-16 06:00:30 

Adam1992

Użytkownik

Warunkiem koniecznym jest jednak ostawienie totalne słodyczy. To nic innego, jak tylko puste kalorie. Cukier to najgorsza forma węglowodanów, ktra nic praktycznie ze sobą nie wnosi. Poza tym, jeśli używasz dużo soli, to też bym ją ograniczył na twoim miejscu, bo sól zatrzymuje w organiźmie wodę.
#2017-01-16 06:46:58 

telenowelka

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą wyżej. Włączylabym też więcej błonnika do diety. Wierz mi, nic tak dobrze nie pomaga na oczyszczenie organizmu z toksyn, szczególnie przewodu pokarmowego :)
#2017-01-16 09:34:47 

Krzysztofibisz

Użytkownik

Oboje macie oczywiście rację, nie można temu zaprzeczyć, ale przecież każdy też ma nieco inny metabolizm, prawda? Dlatego, co bardzo ważne w takich dietach, jest personalizacja składników i ilości tłuszczy, białek i węglowodanów. Pomoc przy komponowaniu takiej diety można znalexć na stronie http://www.mikemilekfitness.com/dieta-na-spalanie-tkanki-tluszczowej/. Radzę zapoznać się z opisem, a także pakietami, że np. do diety program ćwiczeń.
#2017-01-16 12:09:10 

ConanBarbarian

Użytkownik

Siema! A ja słyszałem z kolei, że ważne też jest, by liczyć kalorie w czasie diety, ile ktoś powinien przyjmować w pożywieniu energii, jeśli przy okazji mniej, czy bardziej intensywnie ćwiczy, czy nawet pracuje. Jak to wszystko liczyć? I czy jest jakiś łatwy sposób? Bo mam znajomego, co to wszystko liczy na co dzień od nowa, a powiem szczerze, ż enie mam czasu na tyle zabawy…
#2017-01-16 13:51:16 

ConanBarbarian

Użytkownik

A to widzisz, ten sam facet stworzył taki kalkulator kalorii. Dzięki niemu możesz też stworzyć swoją własną dietę (oczywiście w oparciu o zdrowe składniki). Z tego co widzę, to u tego samego człowieka też jest taki kalkulator na stronie http://www.mikemilekfitness.com/dieter-kalkulator-kalorii/. Sam z niego nie korzystałem, ale biorąc pod uwagę wsparcie, jakiego mi udzielał przy moich ćwiczeniach i tworzeniu rzeźby, to chyba gość wie, co robi i pisze :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015