Potrzebna firma szkoląca kadrę menadżerską - Poznań

#2016-12-21 04:48:13 

Mia

Użytkownik

Witam wszystkich. Potrzebuję pomocy w pewnej sprawie którą muszę rozwiazać, mianowicie firma w której pracuje bardzo się rozwinela przez ostatni rok co zaowocowało nowym departamentem sprzedaży który zdobywa kolejne rynki zagraniczne. Polecono mi znaleźć firmę która przeszkoliłaby nową kadrę menadżerską ale oprócz tego oferowałaby warsztaty z zajeciami praktycznymi, moze nawet zajecia indywidualne. Z góry dziekuje za odpowiedzi.
#2016-12-21 06:24:02 

Stachuwiertara

Użytkownik

Cześć! Najlepiej wspominam szkolenia menadżerskie w Poznaniu. Pierwsze co mnie zaskoczyło to nowości w filozofii i mechanizmach zarządzania i wpływach komunikacji na wykonywanie poleceń przez pracowników. Wiedzy jest ogrom, ale przekazanie w sposób prosty i przystepny sprawia ze latwo to wchodzi do glowy. Wiecej na ten temat poczytaj sobie tu - http://www.halibut.pl/szkolenia-i-kursy-dla-menadzerow/. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam.
#2016-12-21 09:03:02 

montek1223

Użytkownik

Również miałem szkolenie w Grupie Szkoleniowej Halibut i podobnie jak kolega byłem pod wrażeniem nowości. Myślałem że miałem dosyć spore pojecie o tych sprawach ale jak przyszlo co do czego to wyszło że jest zupelnie inaczej. W kazdym razie szkolenie pomoglo mi znaleźc bledy, poprawic je i byc jeszcze lepszym niż byłem. Musze pogadac z szefem zeby wyslali mnie na jakies kolejne :D
#2016-12-21 10:30:06 

Mia

Użytkownik

Problem rozwiązany a temat możemy zamykać :). Jak ja się ciesze że tu napisałam... Nie wiem co bym bez was zrobiła, pięknie dziękuje.
#2016-12-21 13:03:13 

Stachuwiertara

Użytkownik

Miło to slyszec :). Szczerze to nic mnie nie kosztuje poswiecic 5 minut i cos polecic tym bardziej ze temat jest mi znany :). 3maj sie i pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015