Czy znacie jakas dobra firma która sprzedaje osłony okienne?

#2016-12-19 06:19:45 

Mia

Użytkownik

no musze spraic by to moje mieszkanie nieco się zmienilo na lepsze bo jednak nie jest to to czego bym chciala zdecydowanie. a wiadomo ze to wszystko potrzebuje przygotowania i planow a na to niekoniecznie mam czas jednak. No i chce kupic co z oslon na okna tylko nie wiem w co warto inwestowac no i z jakiej firmy brac ;/ czy znacie jakas dobra firme która sprzedaje osłony okienne ?
#2016-12-19 06:35:22 

Złotowłosa

Użytkownik

cenowo to w necie możesz porównać od reki ja bralam osłony akurat rolety do salonu i do wikeszoci pokojów w domu to bralam z Okna Lublin i ja bylam zadowolona. Oni maja rozne rolety no i tez okna jednak sprzedaja jak sama nazwa sugeruje i wg mni warto od razu nawet taki pakiet kupowac bo to zawsze mnie zamieszania jest jak chcesz to zajrzyj sobie na http://www.oknalublin.com/oslony-okienne i przekonaj się po prostu co maja w ofercie i tyle
#2016-12-19 07:48:11 

Bosonoga

Użytkownik

no wlasnie niedawno mialam ten sam problem bo jednak kasowo tez jestem ograniczona co do wystroju mieszkania a nie chce wydawac kasy na cos co ma mi się się nie przydac nawet. Wzielam rolety tak aby mi pasowaly do koloru scian i mebli bo było latwiej dopasowac np. niż zaluzje akurat tam gdzie bralam.
#2016-12-19 10:46:49 

Stachuwiertara

Użytkownik

no rynek ma duzo do zaoferowania ale wiadomo, zę jak przychodzi do przebierania to jednak człowiek może się pogóbic nieżle : P ja jak szukalem rolet to niezle się naszukałem a jednak bez nich w mieszkaniach tez robi się neico lyso a poza tym to jednak zawsze na plus w mieszkaniu ze sa rolety bo i nieco ciszej i nieco chłodniej jak ma się ciemne rolety.
#2016-12-19 11:20:24 

montek1223

Użytkownik

ja kupilem bardzo ciemne rolety i to był dobry wybor. Bo nie ma zaslonek których nie ma komu prac i prasowac hhe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015