Jakie są koszty wizy?

#2016-11-25 03:10:17 

maniakneta

Użytkownik

hejka :) Mam pytanko. Planuje sobie taka wycieczke po różnych krajach. Teraz obecnie jestem w trakcie planowania mojej podróży do Rosji. I planuje sobie już powoli zamykać budżet tej wyprawy i nie mam pojęcia ile będzie mnie to kosztowało ktoś może mnie poratuje w tej kwestii coś podpowie?
#2016-11-25 05:01:04 

montek1223

Użytkownik

Wiesz co, ja z doświadczenia wiem, że akurat koszty wiz do Rosji nie są jakoś masakrycznie wielki. To są takie ceny, które da się przeżyć jakoś w miarę dobrze. No i przy organizowaniu takiej wielkiej wyprawy taki mały koszt to jest raczej wiesz… Już coś raczej takiego mniejszego i bezproblemowego
#2016-11-25 05:39:55 

maniakneta

Użytkownik

Ja Ci też mogę powiedzieć, że raczej nie powinnaś się tego obawiać. Ja mnie interesowała do Chin wiza to też myślałem, że to jakoś będzie wynosiło cały majątek, ale jednak się okazało się, że nie, że te koszty dało się jakoś przeżyć. Gwarantuję, że w Twoim przypadku z Rosją będzie podobnie, więc nie musisz się martwić tym, że będziesz za to płacić niewiadomo ile
#2016-11-25 08:09:14 

maniakneta

Użytkownik

Ech, w ogóle uważam, że te wizy to jest jakiś taki wymysł niepotrzebny, którym się nie warto zajmować. No po co to komu. Takie te wymagania czasami jeszcze są. No ale trudno. Skoro trzeba to załatwiać to trzeba. Jakoś tam już przeżyję i wszystko załatwię
#2016-11-25 09:40:30 

montek1223

Użytkownik

No tak się składa, że trzeba po prostu to wszystko załatwiać. No i niczego na to nie poradzimy. Tak już jest i tyle. No ale to nie jest też aż taki ogrom tych wszystkich formalności, więc da się to jakoś w miarę przeżyć
#2016-11-25 11:07:57 

maniakneta

Użytkownik

Mam nadzieję, że ja też jakoś to wszystko przeżyje i dam rade załatwić, no bo piękna podróż na mnie czeka :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015